HAKKIMIZDA

Azenet, internet ve bilişim teknolojilerinin hayatın bir parçası olduğu bilinci ile 1997 yılında kurulmuş, ve faaliyete geçtiği günden itibaren, sektörde gerek altyapısı gerekse verdiği hizmetler ile aranan bir "Marka"dır. Ağırlıklı olarak SMS servisleri, WEB projeleri, Mobil WEB servisleri ve Mobil Reklam uygulamaları üzerinde hizmet vermektedir. Türkiye de Avea, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom başta olmak üzere, yurtdışı ülkelerde de çalışmalarını yürütmektedir. Firmamız, her platformda modüler mobil iletişim çözümleri sunmakta ve servis vermektedir.

2010 yılı ikinci çeyreği itibariyle Azenet iştiraki olan Vastech, Bilgi Teknolojileri Kurumu’nun verdiği lisans ile Rehberlik Hizmetleri servisi sunmaya yetkilendirilmiştir. İlgili lisans kapsamında dört operatör’ün aboneleri 11833 Rehberlik Hizmeti numarasını arayarak numara sorgulayabilirler ve bilgiye yönelik hazırlanmış çeşitli katma değerli servislerden faydalanabilirler.

Profesyonel ekibimiz, konsept oluşturmada tecrübeli editörlerimiz ve bünyemizdeki yazılım mühendislerimiz ile "%100 Müşteri Memnuniyeti" ilkesine her zaman sadık kalarak hizmet vermekteyiz. Azenet olarak sahip olduğumuz referanslar tecrübemizin, sınırsız ve sorunsuz hizmet anlayışımızın bir ürünüdür.


©2008 Azenet Bilgisayar İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.